Firmamız PLC, operatör panel, scada ve firmaya özel yazılım olanakları ile geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır.

PLC Yazılım

Siemens S5 ve S7 serisi başta olmak üzere Allen Bradley, Omron gibi piyasada bulunun birçok PLC grubu ile çalışmalarını sürdürmektedir.

HMI Yazılım

Kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanan operatör paneller müşterilerin kullanımına sunulmuştur. Siemens, Allen Bradley, ESA gibi operatör paneller ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Scada Yazılım

Scada yazılımı ile daha büyük çaplı projelerde, daha fazla verinin işlenebildiği ve kullanıcı dostu yazılımlar ile müşterilere daha kapsamlı projeler sunulmaktadır. Siemens Wincc, Wonderware gibi scada yazılımları ve bunun çevre birimleri çalışmalarımız devam etmektedir.

Sürücü Teknolojiler

Sistemlerinizde veya projelerinizde bulunan AC, DC veya Servo sürücü sistemlerinin seçilmeleri devreye alınma işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Haberleşme Teknolojileri

Yapılan projelerde veya sistemlerdeki tüm cihazlar birbirleri ile imkan olunan sistemler dahilinde haberleşirler. Böylelikle sistemlerden daha fazla bilgi alınabilir ve gereksiz olan kablo sistemlerden tasarruf edilmiş olur.

Özel Yazılımlar

Projelere ve müşterilere özel yapılan yazılımlar ile noktasal çözümleri kullanıcılarımıza sunmaktayız. Yapılan yazılımlar ile sistem çalışmaları saylanıp ayrıca web tabanlı çözümler ile müşterilere esnek veri takibi olanakları sunulmaktadır.

Yedekleme Hizmetleri

İşletmenizde mevcut olan PLC, operatör panel ve sürücü sistemlerininin yazılımlarının yedeklenerek ileride oluşabilecek bir arıza durumunda daha hızlı müdahale sağlayabilmekteyiz.